«

»

Ara 31

DANIŞTAY DAVA DOSYASI SORGULAMA

Danıştay Dairesi’nde bulunan bir dosyanızın sonucunu öğrenmek için  118 70’i arayarak  yılı, karar numarası, esas yılı, esas numarası ve karar tarihi ile birlikte Danıştay dava dosyası sorgulama yolu ile taraf olduğunuz bir dosyanın sonucu öğrenebilirsiniz.

“Belirsiz Alacak ve Tespit Davası” ile ilgili olarak açtığınız bir davada 11870’i arayarak mahkeme dosyası sorgulama yolu ile taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.Bunun için adliye köşelerinde sürünmeye gerek yok. Hukuki işlemleriniz davalarınız ilgili tüm tüm sorgulamalarınızı 118 70’i arayarak Dava Sorgulama yolu ile öğrenebilirsiniz.

5664 Sayılı Kanun gereğince 5939 Sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Hükümlerine Göre Tespit Edilen 28/02/2011 tarihli Mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Tebliğ gereği Hak Sahipleri Listesinde ismime yer verilmemesi işleminin iptali ve hak ettiğiniz konut edindirme yardımının temettüsü ile beraber yasal faizi ile birlikte ödenmesi istemiyle ilgili açtığınız davada 118 70’i arayarak Mahkeme Davası Sorgulama yolu ile taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>