«

»

Şub 06

DOSYA NO İLE DAVA SORGULAMA

Her şey güzel olsun . Ama bazen adli makamlarla olan işlerimiz adliyelerde  hayli koşuşturmaya  neden olurdu. Ama artık onunda kolayı var. 118 70′i arayarak;hakkımda açılan dava var mı,hakkında dava var mı tüm bu soruların cevabını ”dosya no ile dava sorgulama” yolu ile öğrenmek yalnızca dakikalarınızı alır.

Vatandaşların  evine tebligat yapılamaması ya adres değişikli ve benzeri sebeplerden aranan kişilerin bulunamaması,olumsuz durumlar ile karşılaşmalarına veya davaların gereğinden fazla uzamasına neden olmaktadır. 118 70’i arayarak;”uyap dava dosyası sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyada tebligat yapılıp yapılamadığını veya Taraf olduğum bir dosyanın tebligat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir ”uyap dava sorgulama servisi ”118 70” ile  ”uyap” ille  arasındaki iş birliği sayesinde yargı ile ilgili bilgilerinizi her hangi bir telefonunuzdan hızlı ve güvenilir bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ülkemizde bu alanda en kolay ve hızlı  hizmet veren 118 70′ tir. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>