«

»

Ara 16

MAHKEME SORGULAMA

11870 operatör aracılığıyla dava sorgulama icra takibi yaparak tüm sizi üzen olayları lehinize çevirebilirsiniz. 118 70 ile tüm operatörlerden arayarak anında icra sorgulama TC kimlik No ile dosya sorgulama yapabilirsiniz.118 70 ile artık adliye birimlerine gitmeye gerek kalmadan hakkınız da bir arama ya da icra ya da bir mahkeme dosyası sorgulama olduğunu öğrenebilirsiniz.

118 70’i arayarak ile dava sorgulama  yapmak için yetkili personelimize  Taraf; olduğunuz bir dosyanın numarası ve TC kimlik bilgilerini vererek Taraf olduğum bir dosyada duruşma tarihini davanın açılış tarihini, dava türünü, duruşma günü ve saatini, dosya karara çıkmış ise karar sonucunu ve taraf olduğunuz bir dosyanın taraflarını öğrenebilirsiniz.

118 70’i arayarak ilgili adli dava sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü veya Hakkınızda açılan bir dava varsa;”118 70” dava sorgulama ile Taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü  öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>