«

»

May 16

Uyap Vatandaş Dosya Sorgulama

Yargıtay da var olan dosyanızı Yargıtay dairesi ve esas numarası yıl ile birlikte 118 70 üzerinden yargıtay dosya sorgulama ile taraf olduğunuz dosyanın temzyizden dönüp dönmediğini öğrenin Vatandaşlar bu sayede adliyelere gitmeden uyap dosya sorgulama ile taraf oldukları dosyalar hakkında 118 70 üzerinden bilgi alabilirler.

118 70’i
arayarak kimlik bilgileri doğrulama yapılarak,dosyaların durumu ile ilgili adli dosya sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.. Hakkınızda açılan bir dava varsa Uyap Vatandaş Dosya Sorgulama yaparak Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri artık 118 70 üzerinden telefon ile öğrenmek artık mümkün.

Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri oturduğunuz yerden adliyelerde koşuşturmaya gerek kalmadan 118 70 üzerinden dosya sorgulama yolu ile öğrenebilirsiniz.Tüm bunlara ek olarak, yine Sistemimizden faydalanmak 118 70 aramanız yeter. İcra sorgulama TC kimlik No ile dosya sorgulama yaparak, taraf olduğunuz bir dosyanın durumunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>