«

»

Mar 25

Yargıtaydan Dosya Sorgulama,

Yargıtaydan dosya sorgulama, mahkeme dosyası sorgulama, mahkeme kararı sorgulama, hakkımda dava sorgulama, Dava Dosya Sorgulama şimdi tek adres 118 70’de tarafı olduğunuz dosyalar hakkında bilgi almanın en kolay yolu 118 70’de dosya sorgulama servisi sayesinde Tüm illerdeki dava dosyalarınızı takip edebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için artık adli birimlerine gitmenize gerek yok tüm adli dosyalarınızla ilgili gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Dava dosyalarınız ile ilgili olarak Davalı ya da davacı taraf olmanız gerekmez. Siz de hakkımda açılmış dava var mı? Tüm bu soruların cevabını 118 70 uyap dosya sorgulama servisi ile bulabilirsiniz. T.C. Kimlik Numarasiyla Dosya Sorgu Yapilmak Istenirse; T.C. Kimlik Numarasi ile e iliskili olan dosyalarin l Dosya Yil/No, ile dosyanin bilgilerini öğrenebilirsiniz.

UYAP işbirliği ile hazırlanan 11870 bilinmeyen numara ile artık sizde dosya sorgulama ile dosya bilgilere istediğiniz operatör aracılığıyla da hakkınızdaki size ait dava dosyaları ve icra takipleri hakkında bilgiyi kolayca öğrenebilirsiniz.118 70 rehberlik sisteminde sunulan her türlü bilgiye uzman ekibimiz ile yapacakları sesli görüşmeler ile ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>