«

»

Haz 15

Yerel Mahkeme Bilgileri ile Yargıtay Dosya Sorgulaması

Oturduğunuz yerde yalnızca dakikalar içinde istediğiniz GSM operatörleri ve sabit hatlardan ”118 70′‘“118 70 Dosya Sorgulama Hizmeti Hakkında Bilinmeyenler.”>Uyap Dosya Sorgulama ile yaparak,Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yine 118 70 üzerinden Yerel Mahkeme Bilgileri ile Yargıtay Dosya Sorguma yapmak için İl Adı. Mahkeme Tür. Mahkeme. Mahkeme Esas No /. Mahkeme Karar No /. Savcılık Esas No /. gibi bilgiler ile Yargıtay Dosya sorgulama yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir servisi olan ”118 70′‘ile, Adalet Bakanlığının “Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP)” arasındaki iş birliği sayesinde yargı ile ilgili bilgilerinizi GSM operatörü ve sabit hatlardan telefonla arayarak dosya sorgulama yaparak taraf olduğunuz dosyalar ile ilgili olan bilgileri hızlı ve güvenilir bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türkiye devrim niteliğinde vir hizmete imza atan 118 70 ile ”vatandaş dosya sorgulama” yolu ile artık telefonda oturduğunuz yerde hakkımda açılan dava var mı adıma açılmış dava var mı, bu soruların cevabını bulacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>